KONKURSAS „EMA fotografas“!

Su fotoaparatu nesiskiriate net eidami į parduotuvę? Pasaulį matote per fotoaparato objektyvą? Galbūt trokštate dalintis savo matytu grožiu su visais ir visada? Dabar puiki proga ne tik parodyti, ką Jums pavyko užfiksuoti, bet už tai dar ir gauti dovanų!


Konkursas EMA fotografas!
Visus mokytojus ir mokinius kviečiame dalyvauti nuotraukų konkurse, kuriame galite laimėti kvietimus į atsinaujinusį Lietuvos jūrų muziejų! Čia pamatysite ne tik SPA malonumais besilepinančius ruonius, nardančius pingvinus ir milžiniškus jūrų liūtus, bet ir pasivaikščiosite po unikalų povandeninį tunelį bei pamatysite dar dinozaurų laikais gyvenusius karališkuosius eršketus.

Ką fotografuoti? Viską! Laukiame pačių įvairiausių nuotraukų: gamtos peizažų, gyvūnų ar net žmonių. O galbūt jau turite savo įamžintų nuotraukų? Tuomet lieka išsirinkti pačią geriausią ir siųsti mums!

Nuotrauką siųskite el. paštu simona@tamo.lt su prierašu „EMA fotografas“, laiške nurodant savo vardą, pavardę, amžių, telefono numerį, mokyklą bei miestą.

Konkurso sąlygas atitinkančios nuotraukos bus publikuojamos TAMO Facebook paskyroje. Konkursas vykdomas iki kovo 22 d.

Konkurso taisykles galite rasti čia.

Prizai: 13 daugiausiai „Patinka“ sulaukusių nuotraukų (nuotraukos bus suskirstytos į 4 kategorijas: vasara, ruduo, žiema, pavasaris) bus spausdinamos 2018-2019 m. EMA mokytojo darbo kalendoriuje, o nuotraukų autoriams padovanosime po 2 pakvietimus į Lietuvos jūrų muziejų!

Nieko nelaukite! Čiupkite fotoaparatą ir fiksuokite gražiausias akimirkas!

Pranešk apie klaidą arba palik atsiliepimą